Trzeci teaser nowego Suzuki Katana 2019

- Piotr Jędrzejak

Drugi październik coraz bliżej, a Suzuki jeszcze mocniej nakręca napięcie przed premierą swojego nowego motocykla na targach Intermot.

Ostatnio pisaliśmy o dwóch pierwszych teaserach, w których wykuwano miecz. Teraz już wiemy, że to miecz samurajski. Czyli Katana. Czyli być może Suzuki zaprezentuje nowy model pod legendarną nazwą Katana. Na trzeciej zapowiedzi widzimy też zbiornik motocykla:

Wyłaniający się z cienia zbiornik do złudzenia przypomina ten, który można było oglądać na modelu koncepcyjnym Katana zaprezentowanym w 2017 roku na targach w Mediolanie. A więc to na pewno Katana jest zapowiadana i najprawdopodobniej wyglądała będzie podobnie do konceptu:

Model koncepcyjny Suzuki Katana zaprezentowany na wystawie EICMA 2017.

Model koncepcyjny Suzuki Katana zaprezentowany na wystawie EICMA 2017.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl