Triumph Speed Triple R 'Dark’ – mroczny, dla wybranych
Piotr Jędrzejak
15 lutego 2013

Odnosimy wrażenie, że Triumphy są niezwykle podatne na wszelkiego rodzaju modyfikacje stylistyczne.

Ostatnio zachwycaliśmy się Tigerem 800XC w wersji armageddon z domieszką Mad Maxa, a teraz o tuningu pomyślała fabryka. Swojego Speed Triple R oddali w ręce studia 8 Ball i tak powstała wersja Dark. W kwestiach technicznych dodatki w stosunku do seryjnego motocykla to tylko akcesoryjna szyba oraz pług pod silnikiem – istotne jest jednak to, jak Speed teraz wygląda! Może nie należy do najmroczniejszych motocykli jakie widzieliśmy, ale chyba przyznacie, że jest na czym zawiesić oko?

Czarny mat, który być może wydaje się już trochę passe, został tu ożywiony czerwonymi dodatkami, z których najciekawszą jest tylna, kratownicowa rama pomocnicza. Do tego emblematy „R 1050”, złoty widelec Ohlinsa i brytyjska flaga na zbiorniku… Brakuje jeszcze wydechów Arrow i można zostać mroczny rycerzem miejskich bulwarów. Żeby nie było tak łatwo, Triumph ograniczył liczbę Speedów w wersji Dark do jedynie 30 sztuk… Spiesz się do salonu, szczególnie, że do limitowanej edycji wystarczy dopłacić tylko 200 funtów!

 

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły