TOP 7 najlepszych motocykli na EICMA 2015 według WAS!

- Piotr Jędrzejak

Przekonajcie się, które motocykle zaprezentowane na targach EICMA 2015 uznaliście za najciekawsze. Zestawienie TOP 7 podzieliliśmy na dwie kategorie…

Miniony tydzień był jednym z najważniejszych tygodni w branży motocyklowej. Jak co roku, we włoskim Mediolanie miały miejsce targi EICMA 2015, na których najwięksi producenci prezentowali swoje premierowe motocykle. Wszystkie te sprzęty znajdziecie już u nas na portalu.

Jak to zazwyczaj bywa po zakończeniu targów motocyklowych, motocykliści zadają sobie pytanie „która premiera była najfajniejsza”? Postanowiliśmy odpowiedzieć na to pytanie. Nie organizowaliśmy ankiet, ale pozwoliliśmy, aby natura zdecydowała sama – a w zasadzie statystyki. Wyniki podzieliliśmy na dwie osobne kategorie, w których wyniki (ku naszemu zaskoczeniu) znacznie się od siebie różnią.

Pierwsza kategoria to TOP 7 motocykli według liczby odsłon. Ze statystyk naszego portalu wyłuskaliśmy siedem premierowych motocykli, których artykuły były przez Was najczęściej otwierane. Wydaje nam się, że to najlepiej odzwierciedla Wasze zainteresowanie tymi premierami.

Druga kategoria to TOP 7 motocykli według liczby „lubię to”. Tutaj zebraliśmy siedem premierowych motocykli, które zgarnęły najwięcej kliknięć „lubię to” na naszym portalu. Wydaje nam się, że to odzwierciedla Wasze zadowolenie premierami i jak się okazuje, kolejność według „lajkowania” jest zdecydowanie inna, niż w przypadku liczby odsłon.

Na dwóch następnych stronach znajdziecie:
– TOP 7 motocykli według LICZBY ODSŁON
– TOP 7 motocykli według LICZBY LUBIĘ TO
(od najsłabszych do najlepszych)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl