TOP 7 najlepszych motocykli na EICMA 2015 według WAS!
Piotr Jędrzejak
23 listopada 2015

Przekonajcie się, które motocykle zaprezentowane na targach EICMA 2015 uznaliście za najciekawsze. Zestawienie TOP 7 podzieliliśmy na dwie kategorie…

Miniony tydzień był jednym z najważniejszych tygodni w branży motocyklowej. Jak co roku, we włoskim Mediolanie miały miejsce targi EICMA 2015, na których najwięksi producenci prezentowali swoje premierowe motocykle. Wszystkie te sprzęty znajdziecie już u nas na portalu.

Jak to zazwyczaj bywa po zakończeniu targów motocyklowych, motocykliści zadają sobie pytanie „która premiera była najfajniejsza”? Postanowiliśmy odpowiedzieć na to pytanie. Nie organizowaliśmy ankiet, ale pozwoliliśmy, aby natura zdecydowała sama – a w zasadzie statystyki. Wyniki podzieliliśmy na dwie osobne kategorie, w których wyniki (ku naszemu zaskoczeniu) znacznie się od siebie różnią.

Pierwsza kategoria to TOP 7 motocykli według liczby odsłon. Ze statystyk naszego portalu wyłuskaliśmy siedem premierowych motocykli, których artykuły były przez Was najczęściej otwierane. Wydaje nam się, że to najlepiej odzwierciedla Wasze zainteresowanie tymi premierami.

Druga kategoria to TOP 7 motocykli według liczby „lubię to”. Tutaj zebraliśmy siedem premierowych motocykli, które zgarnęły najwięcej kliknięć „lubię to” na naszym portalu. Wydaje nam się, że to odzwierciedla Wasze zadowolenie premierami i jak się okazuje, kolejność według „lajkowania” jest zdecydowanie inna, niż w przypadku liczby odsłon.

Na dwóch następnych stronach znajdziecie:
– TOP 7 motocykli według LICZBY ODSŁON
– TOP 7 motocykli według LICZBY LUBIĘ TO
(od najsłabszych do najlepszych)

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły