Tom Tom zaprezentował nawigacje motocyklowe najnowszej generacji
MotoRmania
21 maja 2015

Przedwczoraj odbyła się prezentacja najnowszych urządzeń – nawigacji, które znacznie ułatwią Wam dotarcie do wyznaczonego celu.

Co nowego?

Przede wszystkim, TomTom zapewnia dożywotnie subskrypcje usług Mapy świata i Fotoradary. Dożywotnie mapy pozwalają podróżować po całym świecie bez dodatkowych kosztów przez cały okres użytkowania nawigacji TomTom GO. Dożywotnia subskrypcja usługi Fotoradary zapewnia informacje o lokalizacji urządzeń (zarówno stacjonarnych, jak i mobilnych) wykonujących zdjęcia kierowcom łamiącym przepisy również w ciągu całego okresu posługiwania się nawigacją. Do pobierania nowych map i aktualizacji potrzebny jest komputer z połączeniem internetowym i konto MyTomTom. Więcej informacji na stronie tomtom.com/lifetime


Wygodna obsługa

TomTom GO 510, 610, 5100 i 6100 posiadają całkowicie interaktywny ekran, obsługiwany za pomocą gestów rozsuwania i zsuwania palców, powiększania i przesuwania obrazu. Charakteryzują się również bogatym interfejsem użytkownika, uproszczoną interakcją, zastosowaniem map 3D  oraz funkcją Dotknij i jedź. Kierowcy mogą wybierać pomiędzy ekranami o przekątnej 5 i 6 cali. Aby jeszcze bardziej ułatwić codzienne poruszanie się, w menu głównym nowych urządzeń TomTom GO zastosowano przyciski „Jedź do domu” i „Jedź do pracy”, upraszczające i usprawniające nawigowanie.


Nie stój w korku

Nawigacje TomTom GO łączą informacje o ruchu drogowym podawane w czasie rzeczywistym z technologią bazującą na danych historycznych, aby zawsze oferować kierowcom najszybszą dostępną trasę. TomTom Traffic obejmuje wszystkie odwzorowane drogi i łączy dane z milionów źródeł z całego świata, aby dostarczyć informacje o ruchu drogowym tak dokładne, że może wskazać początek i koniec korka z dokładnością do 10 metrów.


Nowa usługa „My drive”

TomTom MyDrive to serwis internetowy oraz aplikacja do łatwego łączenia samochodów z cyfrowym światem. Po raz pierwszy kierowcy mogą użyć swoich smartfonów, tabletów czy komputerów PC, by uzyskać podawane na bieżąco informacje o ruchu drogowym, planować trasy podróży, a także wysyłać dane adresowe miejsc docelowych bezpośrednio do swoich zestawów nawigacyjnych TomTom GO, zanim jeszcze dotrą do samochodu.

MyDrive jest dostępny za pośrednictwem www.mydrive.tomtom.com na komputery PC i laptopy oraz za pośrednictwem aplikacji na urządzenia z systemem iOS i Android ™ w Apple App Store i Google Play™ i wprowadzany jest wraz z nowymi nawigacjami TomTom GO 510, GO 610, GO 5100 i GO 6100. Jest też dostępny dla wcześniejszych urządzeń TomTom GO dzięki aktualizacji oprogramowania.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły