Teaser nowego supermoto 2015: Husqvarna „podnosi adrenalinę”
Piotr Jędrzejak
30 października 2014

Przed zbliżającymi się targami Eicma, Husqvarna zapowiedziała, że zaprezentuje 3 motocykle. Dwa z nich będą modelami koncepcyjnymi, a jeden to duży singiel, który będzie powrotem na ulice, do tradycji marki. Obstawialiśmy w ciemno, że zobaczymy supermociaka z silnikiem 690 znanym z KTMa, jednak nic nie było jeszcze pewne. Właśnie teraz Husqa wrzuciła teaser nowego motocykla, zatytułowany „podnosząc adrenalinę”. Zobaczcie:

Niestety wciąż nie wiemy nic więcej ponad to, co napisaliśmy wcześniej. Ale zwróćcie uwagę na kilka cech: drogi są wąskie i ultra kręte, kierowca ma kask offroadowy z goglami, motocykl posiada spory prześwit. Może to dlatego, że bardzo chcemy żeby tak było, ale nie widzimy opcji, aby to nie było drogowe supermoto! A Wy jak uważacie?

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły