Teaser nowego supermoto 2015: Husqvarna „podnosi adrenalinę”

- Piotr Jędrzejak

Przed zbliżającymi się targami Eicma, Husqvarna zapowiedziała, że zaprezentuje 3 motocykle. Dwa z nich będą modelami koncepcyjnymi, a jeden to duży singiel, który będzie powrotem na ulice, do tradycji marki. Obstawialiśmy w ciemno, że zobaczymy supermociaka z silnikiem 690 znanym z KTMa, jednak nic nie było jeszcze pewne. Właśnie teraz Husqa wrzuciła teaser nowego motocykla, zatytułowany „podnosząc adrenalinę”. Zobaczcie:

Niestety wciąż nie wiemy nic więcej ponad to, co napisaliśmy wcześniej. Ale zwróćcie uwagę na kilka cech: drogi są wąskie i ultra kręte, kierowca ma kask offroadowy z goglami, motocykl posiada spory prześwit. Może to dlatego, że bardzo chcemy żeby tak było, ale nie widzimy opcji, aby to nie było drogowe supermoto! A Wy jak uważacie?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl