Superveloce 800 Serie Oro trafia do sprzedaży, a MV Agusta publikuje (zdecydowanie zbyt?) sexy klip

- Piotr Jędrzejak

Motocykle MV Agusta zawsze budzą nie lada emocje. Teraz te emocje są jeszcze większe w związku z potwierdzeniem produkcji Superveloce 800 Serie Oro. Od marca 2020 motocykl będzie już dostępny w sprzedaży.

Prototyp zobaczyliśmy po raz pierwszy na targach EICMA 2018, gdzie Superveloce 800 zgarnęła nagrodę za „Najpiękniejszy Motocykl Wystawy”. Kilka tygodniu temu MV Agusta otrzymała od organizatorów zaproszenie na skrajnie prestiżowy konkurs motoryzacyjnych piękności Concorso d’Eleganza Villa d’Este, gdzie Superveloce 800 zgarnęła najwyższą nagrodę w Klasie Koncepcyjnej.

MV Agusta SuperVeloce 800 Serie Oro (15)

Wniosek z tego taki, że Włosi potrafią robić piękne motocykle. Zresztą sami widzicie. A teraz będziecie mogli sobie ten motocykl kupić. MV Agusta Superveloce 800 Serie Oro zostanie wyprodukowana w limitowanej liczbie 300 sztuk, a zamówienia pre-order można składać u polskiego importera oraz w autoryzowanych salonach MVAgustaPoland.com.

Z okazji tej informacji, MV Agusta przygotowała wyjątkowy klip promocyjny z Superveloce 800 Serie Oro. Motocykl jest niepowtarzalny, ale to nie sprzęt przyciąga spojrzenia w tym klipie. W czasach, gdy króluje ruch przeciwny uprzedmiotowieniu kobiet, gdy rezygnuje się z hostess Grid Girls na torach wyścigowych, MV Agusta rzuca klipem o tytule „spełnij swoje sny”, doprawiając go podobnymi zdjęciami na Instagramie. Włosi się nie przejmują. Zobaczcie sami:


MV Agusta zablokowała odtwarzania na stronach – aby obejrzeć klip, trzeba przejść na YouTube.

Na świecie film wzbudza skrajne odczucia. A co Wy o nim uważacie? Gdy emocje już opadną, zapraszamy do obejrzenia zdjęć motocykla. Jest totalnie sexy:

MV Agusta SuperVeloce 800 Serie Oro (2)

MV Agusta SuperVeloce 800 Serie Oro (3)

MV Agusta SuperVeloce 800 Serie Oro (4)

MV Agusta SuperVeloce 800 Serie Oro (5)

MV Agusta SuperVeloce 800 Serie Oro (6)

MV Agusta SuperVeloce 800 Serie Oro (7)

MV Agusta SuperVeloce 800 Serie Oro (8)

MV Agusta SuperVeloce 800 Serie Oro (9)

MV Agusta SuperVeloce 800 Serie Oro (10)

MV Agusta SuperVeloce 800 Serie Oro (11)

MV Agusta SuperVeloce 800 Serie Oro (12)

MV Agusta SuperVeloce 800 Serie Oro (13)

MV Agusta SuperVeloce 800 Serie Oro (14)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl