Superveloce 800 Serie Oro trafia do sprzedaży, a MV Agusta publikuje (zdecydowanie zbyt?) sexy klip
Piotr Jędrzejak
5 czerwca 2019

Motocykle MV Agusta zawsze budzą nie lada emocje. Teraz te emocje są jeszcze większe w związku z potwierdzeniem produkcji Superveloce 800 Serie Oro. Od marca 2020 motocykl będzie już dostępny w sprzedaży.

Prototyp zobaczyliśmy po raz pierwszy na targach EICMA 2018, gdzie Superveloce 800 zgarnęła nagrodę za „Najpiękniejszy Motocykl Wystawy”. Kilka tygodniu temu MV Agusta otrzymała od organizatorów zaproszenie na skrajnie prestiżowy konkurs motoryzacyjnych piękności Concorso d’Eleganza Villa d’Este, gdzie Superveloce 800 zgarnęła najwyższą nagrodę w Klasie Koncepcyjnej.

Wniosek z tego taki, że Włosi potrafią robić piękne motocykle. Zresztą sami widzicie. A teraz będziecie mogli sobie ten motocykl kupić. MV Agusta Superveloce 800 Serie Oro zostanie wyprodukowana w limitowanej liczbie 300 sztuk, a zamówienia pre-order można składać u polskiego importera oraz w autoryzowanych salonach MVAgustaPoland.com.

Z okazji tej informacji, MV Agusta przygotowała wyjątkowy klip promocyjny z Superveloce 800 Serie Oro. Motocykl jest niepowtarzalny, ale to nie sprzęt przyciąga spojrzenia w tym klipie. W czasach, gdy króluje ruch przeciwny uprzedmiotowieniu kobiet, gdy rezygnuje się z hostess Grid Girls na torach wyścigowych, MV Agusta rzuca klipem o tytule „spełnij swoje sny”, doprawiając go podobnymi zdjęciami na Instagramie. Włosi się nie przejmują. Zobaczcie sami:


MV Agusta zablokowała odtwarzania na stronach – aby obejrzeć klip, trzeba przejść na YouTube.

Na świecie film wzbudza skrajne odczucia. A co Wy o nim uważacie? Gdy emocje już opadną, zapraszamy do obejrzenia zdjęć motocykla. Jest totalnie sexy:

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły