Romet ADV150 i Z175 – nowe motocykle Adventure!

- MotoRmania

Nowością w kolekcji Rometu na sezon 2014 są motocykle ALLROAD na wszystkie drogi: przeprawowo-turystyczny ADV150 oraz uniwersalny do jazdy w mieście i poza miastem Z175.

Informacja prasowa

Zdobyć miejsca, które wydawały się nie do zdobycia – na to może sobie pozwolić Adventure ADV150. Motocykl ten został stworzony dla miłośników bezdroży i dalekich wypraw. Doskonałe zawieszenie i odporna konstrukcja podwozia powodują, że ten model radzi sobie w każdych warunkach. Silnik zapewnia doskonałą ADV150 romet allroad adventurewartość momentu obrotowego, co sprawia, że prowadzenie w trudnym terenie staje się uzależniającą przyjemnością. Solidny stelaż bagażnika pozwoli zabrać w podróż wszystkie niezbędne bagaże. Adventure wyposażony jest w komplet gmoli zabezpieczających nadwozie motocykla podczas jazdy w terenie oraz gniazdo zapalniczki z portem USB, idealne by podładować telefon lub nawigację. Natomiast energia i moc z jaką Z175 porusza się zarówno po asfaltowych, szutrowych, jak i piaszczystych drogach przenosi turystykę motocyklową w zupełnie nowy wymiar. Optymalnie zestrojone zawieszenie, opony, ergonomia i wyważenie konstrukcji sprawia, że maszyna porusza się intuicyjnie. ADV150 i Z175 to doskonały wybór do jazdy codziennej i rekreacyjnej.

Romet Z175

Romet Adv 150 All Road

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl