Nowy Romet Ogar Caffe w stylu café racer!
MotoRmania
6 lutego 2014

Romet Ogar to jeden z kultowych motorowerów lat ’80, a już w marcu ta klasyczna linia motocykli wraca na polskie drogi w nowej odsłonie!

Informacja prasowa

Legendarny jednoślad doczekał się swojego następcy i powrócił w oryginalnym wydaniu popularnego na świecie trendu café racer, w którym fascynacja prędkością połączyła się ściśle ze stylem życia.

Ogar Caffe 50

Romet Ogar Caffe 50 to powrót do klasyki gatunku, kiedy na drogach królowały stylowe motocykle. Miejska dynamika oraz płynna jazda bocznymi drogami to przyjemność, którą każdy motocyklista rozumie od pierwszych chwil jazdy. Przede wszystkim model Romet Ogar Caffe dzięki swoim parametrom technicznym to doskonały start do motocyklowej pasji, a swoje uznanie zdobywa bardzo atrakcyjnym wizerunkiem. Źródłem mocy jest jednocylindrowy czterosuwowy silnik o pojemności 49,5 ccm. Czterobiegowa skrzynia i 3,5 KM doskonale wypisuje się w zapotrzebowanie nowych kategorii prawa jazdy. Przednie, 18-calowe koło z oponą 90/90 w połączeniu z klasycznym teleskopem doskonale sprawdzi się w nierównym terenie. Tylne zawieszenie to 16-calowe koło oraz dwa amortyzatory z możliwością regulacji napięcia wstępnego.

Motocykl dostępny będzie od marca w dwóch wersjach silnikowych OHC 50 ccm (3,5KM) i OHC 125 ccm (10,7 KM). Romet Ogar Caffe zawiera w sobie kultowy design, który świetnie wpisuje się w tak modny aktualnie w całej Europie styl, a przy tym idealnie adaptuje się do polskich, nowoczesnych warunków wielkomiejskich – Ogar Caffe będzie idealny do wstąpienia na szybką café espresso w mieście i poza miastem.

Ogar Caffe 125
MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły