BMW S1000RR vs Bugatti Veyron Vitesse vs Lambo Aventador na lotnisku!
Piotr Jędrzejak
6 lutego 2014

Festiwal koni mechanicznych, czyli 193 KM vs 1200 KM vs 700 KM… Szkoda, że nas tam nie było.

Na pewno znacie Bugatti Veyrona – ultra potężny supersamochód z ogromnym silnikiem i niebotyczną mocą pozwalającą osiągać niepojęte prędkości. Przez pewien czas był niepokonany, ale gdy konkurencja okazała się zbyt silna, powstał Veyron Vitesse. Ze standardowego silnika W16 z 4 turbosprężarkami, tym razem wyciśnięto moc 1200 KM. Ktoś wpadł na genialny pomysł, żeby tego unikalnego potwora postawić w szranki z całkiem popularnym, ale chyba przyznacie, że również całkiem szybkim BMW S1000RR.

Bugatti i BMW ścigają się z tak zwanego startu lotnego, czyli na linii startu są już w ruchu. Jak myślicie, co będzie szybsze? 193 stosunkowo tanie konie mechaniczne na dwóch kołach, czy 1200 ultra drogich koni na czterech kołach?

Oba klipy są reklamą producenta telewizorów (więc pierwsze 30 sekund możecie bez skrupułów pominąć), jednak uznaliśmy, że materiał jest naprawdę warty obejrzenia. No i zwróćcie uwagę, że ich jakość to 4K, czyli bardzo-HD. Piotrek, dzięki za podrzucenie linka!

Zdziwieni wynikiem? A jak będzie ze startu zatrzymanego? Tym razem do S1000RR i Veyrona Vitesse dołącza jeszcze 700-konne Lamborghini Aventador!

A teraz powiedzcie nam, czy warto wydawać grube miliony na supersamochód, skoro dobry litr okazuje się niemalże nie do pokonania?

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły