Nowe produkty w sklepie MotoRmanii
MotoRmania
25 sierpnia 2014

Systematycznie będziemy informować Was o produktowych nowościach w naszym sklepie. Dzisiaj mamy dla Was trzy propozycje.

Nowe malowania kasków ONE

W ofercie sklepu MotoRmanii posiadamy najnowsze malowania kasków firmy One – ATOM. Kask One Industries Atom to gwarancja wygody, bezpieczeństwa i nowoczesnej stylistyki. Lekka powłoka ze poliwęglanu zapewnia optymalną wytrzymałość i skutecznie pochłania energię uderzenia. Kask zapewnia bardzo dobrą wentylacja dzięki kanalikom w warstwie EPS i dużym odpowietrznikom. Wnętrze jest wykonane z odprowadzającego wilgoć szybkoschnącego materiału – jest wypinane do prania. Spełnia lub przekracza standardy bezpieczeństwa US DOT i ECE 22.05. Waga kasku: 1300g +/- 50g dla rozmiaru L.
Cena: 690 zł

Kamizelka ONE EXO

Pojawiła się nowa kamizelka ochronna, będąca połączeniem tradycyjnego żółwia oraz ochraniacza klatki piersiowej. Innowacją jest zastosowanie wkładek D3O pod tradycyjnymi pancerzami oraz odpinane 3 górne panele żółwia, by móc lepiej dopasować ochraniacz karku. Konstrukcja jest wykonana z wentylowanej pianki EVA, co dodatkowo poprawia bezpieczeństwo i komfort. Kamizelka posiada regulowane paski na barkach oraz pas nerkowy. Absolutnie nie krępuje ruchów! Przeznaczona jest nie tylko na motocykle, ale  do wszelkich sportów ekstremalnych wymagających dużej swobody.
Cena: 599 zł

Spidi Multitech Armor

Jeśli szukacie przewiewnego ubrania na wypady motocyklowe w cieplejsze dni, a przy okazji chcecie wyglądać jak prawdziwy twardziel, to kurtko-zbroja firmy Spidi jest dla Was. Łokcie, plecy oraz klatka piersiowa są zabezpieczone ochraniaczami Spidi Warrior, gwarantującymi bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Spidi jako jedna z niewielu firm na świecie posiada własne laboratorium i samodzielnie rozwija sprzęt ochronny oraz odzież motocyklową. Siatkowa konstrukcja zapewnia rewelacyjną przewiewność, a mocny materiał gwarantuje, że nie rozerwie się przy byle glebie. Wygodnym rozwiązaniem jest przemyślane rozmieszczenie kieszeni. Dodatkową zaletą kurtko-zbroi jest możliwość dopięcia membran ocieplającej oraz wiatro- i wodoodpornej.
Cena: 839 zł

 www.Sklep.MotoRmania.com.pl

tel. 22/ 877 24 86

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły