Nowe produkty w sklepie MotoRmanii

- MotoRmania

Systematycznie będziemy informować Was o produktowych nowościach w naszym sklepie. Dzisiaj mamy dla Was trzy propozycje.

Nowe malowania kasków ONE

OI15-Atom-Array-Helmet-2W ofercie sklepu MotoRmanii posiadamy najnowsze malowania kasków firmy One – ATOM. Kask One Industries Atom to gwarancja wygody, bezpieczeństwa i nowoczesnej stylistyki. Lekka powłoka ze poliwęglanu zapewnia optymalną wytrzymałość i skutecznie pochłania energię uderzenia. Kask zapewnia bardzo dobrą wentylacja dzięki kanalikom w warstwie EPS i dużym odpowietrznikom. Wnętrze jest wykonane z odprowadzającego wilgoć szybkoschnącego materiału – jest wypinane do prania. Spełnia lub przekracza standardy bezpieczeństwa US DOT i ECE 22.05. Waga kasku: 1300g +/- 50g dla rozmiaru L.
Cena: 690 zł

Kamizelka ONE EXO

Pojawiła się nowa kamizelka ochronna, będąca połączeniem tradycyjnego żółwia orazone_exo_front ochraniacza klatki piersiowej. Innowacją jest zastosowanie wkładek D3O pod tradycyjnymi pancerzami oraz odpinane 3 górne panele żółwia, by móc lepiej dopasować ochraniacz karku. Konstrukcja jest wykonana z wentylowanej pianki EVA, co dodatkowo poprawia bezpieczeństwo i komfort. Kamizelka posiada regulowane paski na barkach oraz pas nerkowy. Absolutnie nie krępuje ruchów! Przeznaczona jest nie tylko na motocykle, ale  do wszelkich sportów ekstremalnych wymagających dużej swobody.
Cena: 599 zł

Spidi Multitech Armor

spidi_multitech_armor_protectorsJeśli szukacie przewiewnego ubrania na wypady motocyklowe w cieplejsze dni, a przy okazji chcecie wyglądać jak prawdziwy twardziel, to kurtko-zbroja firmy Spidi jest dla Was. Łokcie, plecy oraz klatka piersiowa są zabezpieczone ochraniaczami Spidi Warrior, gwarantującymi bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Spidi jako jedna z niewielu firm na świecie posiada własne laboratorium i samodzielnie rozwija sprzęt ochronny oraz odzież motocyklową. Siatkowa konstrukcja zapewnia rewelacyjną przewiewność, a mocny materiał gwarantuje, że nie rozerwie się przy byle glebie. Wygodnym rozwiązaniem jest przemyślane rozmieszczenie kieszeni. Dodatkową zaletą kurtko-zbroi jest możliwość dopięcia membran ocieplającej oraz wiatro- i wodoodpornej.
Cena: 839 zł

 www.Sklep.MotoRmania.com.pl

tel. 22/ 877 24 86

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl