Nowa kolekcja FOX MX18 już w sklepach

- Piotr Jędrzejak

Motocross to Twój klimat? Na pewno ucieszy Cię informacja, że nowa kolekcja Fox MX18 wjechała już do sklepów!

informacja prasowa

FOX MX18 oferuje zdecydowanie wszystko, czego potrzebujesz: bluzy, spodnie, kaski, gogle i akcesoria. W skrócie FOX MX18 to nowe wzory, doskonała jakość i świetna konstrukcja. W kolekcji 2018 znajdziesz cztery linie: FLEXAIR, 180, 360, LEGION.

FOX 2018 (3)

FLEXAIR to połączenie bardzo zaawansowanych technologicznie rozwiązań z innowacjami proponowanymi przez samych motocyklistów. Dwie klasyki 180 i 360 to odzież projektowana zgodnie z zasadą R.A.P. (Rider Attack Position), zapewniająca możliwość przyjęcia optymalnej pozycji w czasie jazdy. Na sam deser proponujemy linię LEGION, dla tych, którzy wykraczają poza utarte szlaki. Dosłownie! Odzież z tej linii doskonale sprawdzi się na wymagających i niedostępnych trasach.

Kolekcja FOX MX18 jest do kupienia wyłącznie w wybranych Dobrych Sklepach Motocyklowych.

Fox 360 2018

FOX Flexair 2018

FOX 2018 (1)

Gajser FOX 2018

Bobryshev_Fox 2018

CARMICHAEL fox 2018

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl