Nowa Honda Africa Twin 1100 na 2020: wyciekły pierwsze zdjęcia
Piotr Jędrzejak
16 września 2019

Plotki na temat nowego wcielenia Hondy Africa Twin krążą po internecie już od dawna i wszystkie zdają się potwierdzać ten sam scenariusz.

Zgodnie z zapowiedzią z opublikowaną kilka dni temu, premiera nowego modelu będzie miała miejsce, bo 23 września. I to jest najlepsza informacja, bo ta data jest bardzo blisko i już nie możemy się doczekać!

Wszystkie plotki wskazują na to, że pojemność zwiększy się z 998 ccm do 1084 ccm. A więc Africa Twin CRF1100L będzie miała nieznacznie więcej mocy (ok 101 KM zamiast 96 KM), ale także spełni normy Euro 5. Według doniesień należy spodziewać się także kolorowego ekranu TFT, zapłonu bezkluczykowego, ale także standardem stanie się zwiększony, 24-litrowy zbiornik.

Żadna z tych informacji nie jest potwierdzona oficjalnie, ale wygląd nowego modelu potwierdzają zdjęcia, które wyciekły z dokumentów homologacyjnych, a zostały opublikowane przez niemiecki magazyn Motorrad.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły