Motology oraz KTMy 1090R i 1290R: film zza kulis oficjalnego klipu

- Piotr Jędrzejak

W tym 9-minutowym filmie nie tylko zobaczycie, jak wygląda kręcenie klipów, ale również możecie podziwiać genialne krajobrazy i jeszcze lepszą jazdę.

Na targach Intermot KTM zaprezentował nową generację swojej rodziny Adventure, oczywiście spory nacisk stawiając na motocykle z literką R, czyli na wersje offroadowe. Na prezentacji obecny był Chris Birch, gość, który totalnie wymiata na dużych KTMach. Ale to nie wszystko. Na pewno widzieliście też klip promocyjny nowych modeli 1090 Adventure R oraz 1290 Adventure R? Jeżeli nie, koniecznie musicie to nadrobić teraz:

Trzeba przyznać, że po takim filmie promocyjnym, produkty (w tym przypadku motocykle) po prostu powinny sprzedawać się same. W nagrywaniu tego klipu uczestniczył Adam Riemann z Motology. Na pewno widzieliście kilka jego dotychczasowych dzieł. Ten facet nie tylko potrafi wyczyniać cuda na motocyklu, ale również potrafi to dobrze nagrać. Tym razem Adam współpracował z ekipą filmową oraz z Paulem Boltonem. Paul jest zawodnikiem hard enduro, ale na dużym enduraku jeździł po raz pierwszy. Ale jest tak dobry, że po prostu wymiatał.

Aby nagrać powyższy oficjalny klip promocyjny, ekipa filmowa, ekipa KTMa, Adam Riemann oraz Paul Bolton spędzili kilka dni w Maroku. Na koniec Adam stworzył też swój film, zza kulis kręcenia promo-video. Film ma ponad 9 minut, a zobaczycie tam jak wygląda praca riderów i kamerzystów oraz niesamowitą jazdę i krajobrazy zwalające z nóg. Aż ciarki przechodzą.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl