Kolekcja SHIFT 2018 już w sklepach!

- MotoRmania

Do Dobrych Sklepów Motocyklowych wjechała nowa kolekcja MX-owej odzieży i akcesoriów SHIFT 2018. 

informacja prasowa

SHIFT to przede wszystkim ciuchy dedykowane dla wielbicieli MX. W kolekcji 2018 znajdziesz trzy linie: BLACK, WHITE, RECON, a w nich core ubioru MX-owca: świetnie zaprojektowane spodnie, bluzy, rękawice.

W tym roku pojawiły się również nowości. Co dokładnie? Buty z linii WHITE – i to jakie! Ich innowacyjne silikonowe paski na piszczeli zapewnią totalną mobilność podczas jazdy. Co jeszcze? Gogle z linii WHITE z dużym wizjerem dla niespotykanej widoczności w każdej płaszczyźnie. Do kompletu nie zapomnij o kasku z linii WHITE, który zapewnia maksymalną cyrkulację powietrza dzięki dziesięciu wlotom i pięciu wylotom. Kolekcja SHIFT 2018 to po prostu wszystko, czego tylko dusza MX-owaca zapragnie.

Kolekcja SHIFT 2018 jest do kupienia wyłącznie w wybranych Dobrych Sklepach Motocyklowych. Kilka ciekawych produktów z nowej kolekcji możecie obejrzeć na zdjęciach (oraz wypasionym filmie promocyjnym!) poniżej:

shift mx 2018 (1)

shift mx 2018 (3)

shift mx 2018 (4)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl