Kawasaki Ninja H2 – video z przelotu!

- Piotr Jędrzejak

Kawasaki po raz kolejny podkreśla, jak ważny będzie ich nowy motocykl. W najnowszym promo-video zobaczycie model 750SS Mach IV zwany też H2, który był najszybszym sprzętem w swoich czasach. Teraz z kolei jego rolę przejmie Ninja H2.

W poprzednich publikacjach słyszeliśmy już jak brzmi silnik oraz widzieliśmy zarys motocykla. Teraz Zieloni chwalą się nowym nagraniem, które obiega cały (rozentuzjazmowany z tego powodu) świat, a z którego znowu niezbyt wiele wynika. Za chwilę zobaczcie migawkę jak wygląda i brzmi Ninja H2 przy bardzo dużej prędkości. A więcej szczegółów? Wciąż czekamy…

Ninja H2 szybki przelot

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl