Kawasaki 636 i Z800 2013 – amatorski film i foto
Piotr Jędrzejak
11 września 2012

Ktoś wkręca oba motocykle na wysokie obroty!

Jak już wiecie ze stron portalu MotoRmanii, na nowy rok Kawasaki szykuje nam sporą paczkę prezentów. Na pewno będzie w niej Ninja 300, która została już oficjalnie zaprezentowana oraz Z800 i ZX-6R z pojemnością 636 ccm, na których premierę wciąż czekamy. Oficjalna premiera Zielonych ma się odbyć już 13. września na nowojorskim Times Square, więc została już tylko chwila, żeby utrzymać motocykle w tajemnicy. Można na to spojrzeć też z innej perspektywy, że została tylko chwila, aby Kawasaki zrobiło wokół nich jeszcze większy szum.

Tak czy inaczej z magazynu w Portugalii wyciekło amatorskie video, na którym ktoś prezentuje, jak Z800 i ZX-6R wkręcają się na obroty. Podobno oryginalne video zostało szybko usunięte z YouTube, ale ktoś zdążył zrobić kopię, no i dalej rozeszło się jak wirus. Jak brzmią oba sprzęty, słyszycie. Poza tym znamy jeszcze kilka innych szczegółów. Z800 wygląda obłędnie, a ZX-6R 636 upodabnia się do ZX-10R i też wygląda obłędnie. Sześćsetka ma mieć podobno 129 KM, a odpowiedzią na pytanie co z wyścigami klasy <600ccm jest najprawdopodobniej pozostawienie aktualnego modelu jako alternatywy.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły