Honda CRF250 Rally 2016 – pierwsza zapowiedź
Piotr Jędrzejak
18 marca 2015

Nieduża pojemność, sprawdzona konstrukcja i duże możliwości. 

Nie ulega wątpliwości, że Honda True Adventure to jeden z bardziej oczekiwanych motocykli na rynku – przede wszystkim dlatego, że ciągnie się za nim plotka sugerująca, iż będzie to następca legendy. Gdy wszyscy czekają więc na powrót modelu Africa Twin w nowej odsłonie, Honda pokazuje coś innego.

Na światło dzienne wypłynęła właśnie zapowiedź kolejnego modelu, tym razem trochę mniejszego – CRF250 Rally. Wygląd, styl, owiewki, a nawet nazwa nawiązują jasno do wyczynowego CRF450 Rally, który jeździ aktualnie w fabrycznym zespole Wielkiego Skrzydła w Rajdzie Dakar. W praktyce 250-tka jest bardzo daleko od naszprycowanej najnowszymi rozwiązaniami rajdówki.

CRF250 Rally to tak naprawdę bardziej adventure-owa wersja drogowo-lekko-offroadowej Hondy CRF250L. Szczegółów jeszcze nie znamy, ale zapowiada się ciekawy motocykl.

Honda CRF250 Rally zostanie oficjalnie zaprezentowana już w ten weekend, w trakcie japońskich targów Osaka Motorcycle Show. Czy przy okazji dowiemy się czegoś więcej na temat oczekiwanego True Adventure?

CRF250 Rally
CRF250L

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły