Honda CRF250 Rally 2016 – pierwsza zapowiedź

- Piotr Jędrzejak

Nieduża pojemność, sprawdzona konstrukcja i duże możliwości. 

Nie ulega wątpliwości, że Honda True Adventure to jeden z bardziej oczekiwanych motocykli na rynku – przede wszystkim dlatego, że ciągnie się za nim plotka sugerująca, iż będzie to następca legendy. Gdy wszyscy czekają więc na powrót modelu Africa Twin w nowej odsłonie, Honda pokazuje coś innego.

Na światło dzienne wypłynęła właśnie zapowiedź kolejnego modelu, tym razem trochę mniejszego – CRF250 Rally. Wygląd, styl, owiewki, a nawet nazwa nawiązują jasno do wyczynowego CRF450 Rally, który jeździ aktualnie w fabrycznym zespole Wielkiego Skrzydła w Rajdzie Dakar. W praktyce 250-tka jest bardzo daleko od naszprycowanej najnowszymi rozwiązaniami rajdówki.

CRF250 Rally to tak naprawdę bardziej adventure-owa wersja drogowo-lekko-offroadowej Hondy CRF250L. Szczegółów jeszcze nie znamy, ale zapowiada się ciekawy motocykl.

Honda CRF250 Rally zostanie oficjalnie zaprezentowana już w ten weekend, w trakcie japońskich targów Osaka Motorcycle Show. Czy przy okazji dowiemy się czegoś więcej na temat oczekiwanego True Adventure?

CFR250 Rally Honda (2)

CRF250 Rally

CRF250L

CRF250L

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl