Fox prezentuje nową kolekcję MX17 [video]

- MotoRmania

Myślisz „ciuchy offroadowe”, mówisz „Fox”. Jeden z najbardziej znanych producentów w tym segmencie rynku wypuścił właśnie nową kolekcję ciuchów na rok 2017.

informacja prasowa

Odzież Fox MX17 pojawiła się w sklepach kilka dni temu, 1. sierpnia. Amerykański producent jak zwykle dzieli swoje produkty na kilka serii, gdzie znajdziemy coś nowego i unikalnego, ale przede wszystkim ale jednocześnie wszystkie są profesjonalnie przygotowane na trudne warunki.

Oczywiście przy okazji premiery nowej kolekcji, Fox nie mógł odmówić sobie nakręcenia wypasionego klipu. W akcji zobaczycie jeżdżące legendy motocross, jak Ryan Dungey, Ken Roczen, czy niesamowity Ricky Carmichael. Oglądajcie:

Podstawowe wartości kolekcji MX17 to komfort, wytrzymałość i dopasowanie. Serie 360 i Flexair w nowej kolekcji jeszcze lepiej odpowiadają na potrzeby użytkowników. 360 wzbogaciła się przede wszystkim o spodnie wyposażone w dodatkowe zabezpieczenia kolan i panele Zonal TruMotion, dzięki czemu są wygodne i bezpieczne.

Flexair doskonale dopasowuje się do sylwetki, jednocześnie pozostając odzieżą elastyczną i ekstremalnie lekką. Wśród ciuchów z serii 180 znajdziemy szeroką propozycję kolorów i wzorów dla każdego. Wkrótce FOX zaprezentuje także nową odsłonę kolekcji Legion oraz butów Instinct, w specjalnej wersji.

Więcej szczegółów dotyczących odzieży Fox z kolekcji MX17 znajdziecie na stronie Dobrych Sklepów Motocyklowych. Po pełny wybór ciuchów zerknijcie do katalogu DSM.

Fox MX17 (2)

Fox MX17 (1)

Fox MX17 (4)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl