Fox prezentuje nową kolekcję MX17 [video]
MotoRmania
4 sierpnia 2016

Myślisz „ciuchy offroadowe”, mówisz „Fox”. Jeden z najbardziej znanych producentów w tym segmencie rynku wypuścił właśnie nową kolekcję ciuchów na rok 2017.

informacja prasowa

Odzież Fox MX17 pojawiła się w sklepach kilka dni temu, 1. sierpnia. Amerykański producent jak zwykle dzieli swoje produkty na kilka serii, gdzie znajdziemy coś nowego i unikalnego, ale przede wszystkim ale jednocześnie wszystkie są profesjonalnie przygotowane na trudne warunki.

Oczywiście przy okazji premiery nowej kolekcji, Fox nie mógł odmówić sobie nakręcenia wypasionego klipu. W akcji zobaczycie jeżdżące legendy motocross, jak Ryan Dungey, Ken Roczen, czy niesamowity Ricky Carmichael. Oglądajcie:

Podstawowe wartości kolekcji MX17 to komfort, wytrzymałość i dopasowanie. Serie 360 i Flexair w nowej kolekcji jeszcze lepiej odpowiadają na potrzeby użytkowników. 360 wzbogaciła się przede wszystkim o spodnie wyposażone w dodatkowe zabezpieczenia kolan i panele Zonal TruMotion, dzięki czemu są wygodne i bezpieczne.

Flexair doskonale dopasowuje się do sylwetki, jednocześnie pozostając odzieżą elastyczną i ekstremalnie lekką. Wśród ciuchów z serii 180 znajdziemy szeroką propozycję kolorów i wzorów dla każdego. Wkrótce FOX zaprezentuje także nową odsłonę kolekcji Legion oraz butów Instinct, w specjalnej wersji.

Więcej szczegółów dotyczących odzieży Fox z kolekcji MX17 znajdziecie na stronie Dobrych Sklepów Motocyklowych. Po pełny wybór ciuchów zerknijcie do katalogu DSM.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły