Widowiskowa gleba: pierwsza jazda na CBR600RR

- Piotr Jędrzejak

Uściślijmy sprawę. To nie jest tak, że ten motocyklista przesiadł się na CBR600RR. Gość po raz pierwszy jeździ motocyklem i akurat padło, że jest to Honda CBR600RR. Brawo, świetny wybór! Na szczęście drugi motocyklista miał kamerkę, więc teraz wyczyn akrobatyczny po wsze czasy zapisuje się na kartach internetowej historii. Kierowcy polecamy powrót do skutera 50 ccm.

Mamy szczerą nadzieję, że dzięki takim filmom kolejni ludzie nie będą powtarzali błędów. Ale z drugiej strony, kto wtedy dostarczy internetowej rozrywki…?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl