Eicma: Suzuki GSX-R250 2017 – miejski atleta

- Piotr Jędrzejak

181 kg z paliwem, 25 KM mocy oraz sportowy wygląd połączony z wygodą na co dzień.

Targi Eicma trwają. Jedną z pierwszych, ważnych prezentacji dzisiejszego dnia miało Suzuki, które przypomniało GSX-Ra 1000 oraz zaprezentowało kilka małych nowości. Są wśród nich GSX-S125 (czyli pokazany na Intermocie GSX-R125 , ale w wersji naked), DL250 V-Strom, Burgman 400 oraz GSX-R250.

Sportowa 250-tka może i posiada nazwę ze sportowej rodziny GSX-R, ale tak naprawdę jest wygodnym sprzętem do podbijania miejskiego zgiełku. Zwróćcie uwagę na wysoką kierownicę i wyprostowaną pozycję

Silnik to rzędowy dwucylindrowiec o pojemności 248 cm3. Został zaprojektowany tak, aby oferować mocny dolny i średni zakres obrotów, które są najbardziej przydatne na co dzień. Oczywiście spełnia normy Euro 4, a z 15-litrowym zbiornikiem ma oferować zasięg 480 kilometrów. Legitymuje się mocą 24,7 KM.

Suzuki GSX-R 250 2017 (3)

GSX-R250 waży przyzwoite 181 kg z paliwem i jest nieźle wyposażony. Posiada ABS Boscha. Przedni hamulec to pojedyncza tarcza z 2-tłoczkowym zaciskiem. Zegary to wyświetlacz LCD w negatywie, oferujący sporo informacji. Światła pozycyjne z przodu oraz światła tylne to całkiem ładne LEDy. Koła mają po 17″ średnicy, a zawieszenie to produkty KYB, bez regulacji.

Dane techniczne:

gsxr250 dane techniczne

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl