Aprilia Caponord 1200 Rally 2015 – oficjalne video!
Piotr Jędrzejak
10 listopada 2014

Jedną z tegorocznych nowości od Aprilii, ale nie na ostatnich targach Eicma, ale na wcześniejszym Intermocie, była Aprilia Caponord 1200 Rally.

Od swojej zwykłej odmiany różni się przede wszystkim zdolnością do zjechania z asfaltu. Z przodu znalazło się 19-calowe koło, zbiornik zwiększył się do 24 litrów oraz pojawiła się nowa chłodnica – a więc stylistycznie również pojawiło się kilka zmian. Są też dodatkowe światła LED, płyta pod silnikiem, większa i regulowana szyba, handguardy oraz gmole – no i oczywiście twarde kufry. Caponord 1200 Rally posiada zawieszenie automatycznie dostosowujące tłumienie, które teraz potrafi jeździć w offoradzie. Dopasowano też pozostałą elektronikę, jak ABS, kontrolę trakcji czy Ride-by-Wire. No i opony są bardziej adekwatne.

Do tej pory widzieliśmy tylko kilka zdjęć Caponorda Rally, ale teraz Aprilia wypuściła oficjalne, bardzo inspirujące video z Caponord Rally w roli głównej:

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły