Akcesoryjne wydechy do motocykli od polskiego producenta!
MotoRmania
17 lipca 2014

Polska firma Dominator od kilku lat zajmuje się wydechami motocyklowymi i prowadzi testy nowych rozwiązań technicznych.

Firma Dominator powstała w roku 2010, pomysłodawcą i założycielem jest Wojciech Wróbel. Sam mówi o sobie, że jest motocyklowym pasjonatem od najmłodszych lat: ” Odkąd pamiętam interesowały mnie motocykle. Kiedy trochę wydoroślałem, postanowiłem spróbowac swoich sił na torze i wziąłem udział w wyścigu CBR Cup. Niestety, jako 18-latek nie miałem budżetu na drogi, akcesoryjny wydech więc postanowiłem zrobić go samodzielnie. Kiedy koledzy zobaczyli efekt mojej pracy, zaczęli się interesować i dopytywać, później zamawiać dla siebie. Tak właśnie zrodzil się pomysł na założenie własnej firmy”. 

Dzisiaj, firma Dominator produkuje wydechy do wszystkich rodzajów motocykli i wszystkich marek. Ich produkty są wykonywane na wyspecjalizowanych urządzeniach, dzięki czemu klienci mają gwarancję dobrej, precyzyjnej jakości wykonania.

Wojciech Wróbel dodaje: „Jesteśmy firmą, której bardzo zależy na zadowoleniu i opinii klienta. Nowe serie wydechów to inwestycja w nowe technologie i jakość wykonania. Profesjonalne wygłuszenia dają niepowtarzalny dźwięk, a dopasowane idealnie do motocykla rury dolotowe i lekkie, składane wydechy to nowość, która ma na celu zadowolić klienta. Oferujemy asortyment wzbogacony w tytan i włókna węglowe tak, aby każdy mógł znaleźć cos dla siebie. Od prostych tlumików po tytanowe kolektory niczym z Moto GP. Po udoskonaleniu produktu, dokonaniu potrzebnych zmian, wielu testach mechanicznych i termicznych doszliśmy do wniosku, że oferowane przez naszą firmę produkty i podzespoły zasługują na 5 letnią gwarancje.”

Ta polska, szybkorozwijająca się firma, ma wielkie aspiracje. Pamiętajcie o tym, że kupując polski produkt przyczyniacie się do jej rozwoju i dajecie możliwości inwestowania w nowe technologie. Być może niedługo wszyscy będziemy się chwalić naszymi polskimi wydechami na całym świecie…?

Zajrzyjcie do katalogu firmy, może znajdziecie coś dla siebie.

Dane kontaktowe:

DOMINATOR WOJCIECH WRÓBEL
ul. Braci Dudów 42
43-512 Bestwinka
NIP 652 170 61 60
TEL 666 111 607

biuro@dominator-wydechy.pl
www.dominator-wydechy.pl

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły