Norton zamieszany w oszustwa?! Zdefraudowano środki trzech funduszy emerytalnych – dochodzenie.

- MotoRmania

Kiedy niedawno informowaliśmy o upadku Nortona związanym z zaległościami podatkowymi nikt nie wiedział, że to dopiero czubek góry lodowej.

Brytyjski Guardian informuje o oszustwie dotyczącym funduszy emerytalnych kontrolowanych przez właściciela Nortona Stuarta Garnera, który miał zdefraudować miliony funtów. Chodzi o trzy fundusze:  Dominator 2012 Pension Scheme,  Donington MC Pension Scheme oraz Commando 2012 Pension Scheme – wszystkie założone 8 lat temu. Niektóre osoby zainwestowały oszczędności wynoszące dziesiątki tysięcy funtów, a w tej chwili wygląda na to, że pieniądze przepadły. Poszkodowanych jest setki osób. Z Garnerem przy funduszach współpracować miał Simon Colfer, jak się okazało, był już skazywany za przestępstwa dotyczące oszustw i posługiwania się podrobionymi dokumentami. Dochodzenie trwa.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl