Norton okradał swoich klientów! Szokujące fakty wychodzą na jaw.

- MotoRmania

Ostateczny upadek Nortona rozpoczął wiele śledztw dotyczących defraudacji środków funduszy emerytalnych, okoliczności dofinansowania rządowego, a teraz także zwykłych kradzieży.

Na zdjęciu widać co zostało z Nortona V4SS należącego do Johna Hamiltona, który oddał go do fabryki na serwis gwarancyjny – chodziło o usunięcie niedociągnięć malowania motocykla w niektórych miejscach.

Zrzut ekranu 2020-02-14 o 21.22.09

Brytyjczyk właśnie odebrał ramę i silnik – widać też, że pozostał tylny amortyzator Ohlinsa. Wstępne ustalenia wskazują na następujący scenariusz: Hamilton oddał motocykl na serwis, pracownicy Nortona wyjęli części, aby złożyć inny egzemplarz V4SS, który został sprzedany za 44 tys. funtów. Po ostatecznym bankructwie firmy John Hamilton odzyskał to co zostało z jego maszyny. Nie zwrócono też wielu zaliczek klientom, którzy zadatkowali nowe Nortony – niektórzy wpłacili całość kwoty za motocykle.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl