Najlepsza w historii scena pościgu motocyklowego! Zobacz jak to się robi!

- MotoRmania

John Wick: Chapter 3 – Parabellum zawiera niesamowitą i jedną z najlepiej zrealizowanych scen motocyklowych w historii kina.

Keanu Reeves posiada swoją własną manufakturę motocyklową i jest specjalistą od jazdy na motocyklu. Nie pozwoliłby sobie na przerysowane, wywołujące uśmiech politowania tricky motocyklowe w żadnym ze swoich filmów. Jednak dopracowanie scen w trzeciej części Johny Wicka nawet na nas zrobiło wrażenie. Jeżeli nie widzieliście to zapnijcie pasy :

Arcyciekawa jest produkcja takich scen. Jak uzyskano wiele realistycznych efektów? Tutaj zobaczycie relacje ekipy filmowej i kilka sposobów na to jak zrealizować niesamowity materiał.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl