„Motor-sandał” od Baty? To się wydarzyło naprawdę.

- MotoRmania

No dobrze, ten film reklamowy ma swoje lata, ale widzieliśmy go dzisiaj pierwszy raz i ciągle nie możemy uwierzyć, że to jest na poważnie…

Zrzut ekranu 2020-01-23 o 08.43.42

No ok.. Biznesowo musiało się to opłacać. Są kraje gdzie się jeździ na motocyklach masowo i jeździ się w sandałach. Nie możesz tego zmienić, no to wzmocnij im sandały. Tak żeby wytrzymywały częstą zmianę biegów. Taki Monty Python na miarę naszych czasów. Już dawno nie widzieliśmy czegoś tak abstrakcyjnego z punktu widzenia europejskiego motocyklisty.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl