Lubuskie: czołówka z radiowozem podczas ucieczki.. Nie róbcie nam wstydu.
MotoRmania
8 kwietnia 2020

Jazda na motocyklu to tamat bardzo indywidualny, ale to jak się zachowujemy wpływa na wizerunek wszystkich motocyklistów.

Lubuska policja opublikowała właśnie to nagranie z pościgu za dwoma motocyklistami. Jeden zdołał uciec i jest poszukiwany, a drugi postanowił iść na czołówkę z wozem patrolowym – w rzeczywistości chciał go ominąć, ale plan chyba nie należał do najlepszych. Powodem ucieczki był brak prawa jazdy…  Niestety dodatkowym problemem był również znaczny brak umiejętności prowadzenia motocykla. Typowy przypadek, gdzie ktoś bez uprawnień, bez przygotowania, wsiada na zbyt duży i zbyt wymagający sprzęt. Najgorsze jest to, że takie sytuacje psują nam motocyklistom opinię. Nie tolerujcie tego wokół siebie. Zachęcajcie takie osoby do zrobienia uprawnień, wybijcie im z głowy ucieczkę przed policją.

 

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły