Lubuskie: czołówka z radiowozem podczas ucieczki.. Nie róbcie nam wstydu.

- MotoRmania

Jazda na motocyklu to tamat bardzo indywidualny, ale to jak się zachowujemy wpływa na wizerunek wszystkich motocyklistów.

Lubuska policja opublikowała właśnie to nagranie z pościgu za dwoma motocyklistami. Jeden zdołał uciec i jest poszukiwany, a drugi postanowił iść na czołówkę z wozem patrolowym – w rzeczywistości chciał go ominąć, ale plan chyba nie należał do najlepszych. Powodem ucieczki był brak prawa jazdy…  Niestety dodatkowym problemem był również znaczny brak umiejętności prowadzenia motocykla. Typowy przypadek, gdzie ktoś bez uprawnień, bez przygotowania, wsiada na zbyt duży i zbyt wymagający sprzęt. Najgorsze jest to, że takie sytuacje psują nam motocyklistom opinię. Nie tolerujcie tego wokół siebie. Zachęcajcie takie osoby do zrobienia uprawnień, wybijcie im z głowy ucieczkę przed policją.

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl