Limitowany komputer Ducati w sprzedaży od kwietnia.
MotoRmania
8 stycznia 2020

3850zł – tyle będzie kosztował laptop sygnowany logiem Ducati.

Ducati jeżeli by mogło to sprzedawałoby nawet lodówki ze swoim logiem.  Na razie ograniczyli się do okularów przeciwsłonecznych, ciuchów i elektrycznie wspomaganych rowerów górskich za  20 tys. zł.  Ale od kwietnia będziesz mógł podkręcić swój  Internet do prędkości MotoGP (tak naprawdę tylko do wysokości, na jaką pozwoli twój dostawca ) za pomocą Lenovo Ducati 5.
Zdaniem Lenovo konstrukcja produktu „ma wyglądać i zachowywać się jak motocykl” – nie wiemy o co im tutaj chodzi, ale jeździć na pewno na tym nie da -chyba, że z zaśnieżonej górki.  Posiada procesor Intel Core i5 10. generacji, łączność Wi-Fi 6, 8 GB pamięci i dysk SSD o pojemności 1 TB. Dołączony jest czytnik linii papilarnych, oraz Windows Hello. Lenovo twierdzi również, że Ducati 5 będzie pracować na baterii do 12 godzin i ma opcję szybkiego ładowania. W marketingowym opisie Lenovo ( które jest jednym ze sponsorów Ducati) czytamy,  że ten komputer naśladuje stylem sportowe motocykle Ducati, takie jak Panigale – podkreślają to eleganckie linie i metaliczne wykończenie.  Tradycyjne okrągłe otwory wentylacyjne Lenovo zostały zastąpione otworami wentylacyjnymi w kształcie plastra miodu, a komputer wykończono czerwonym paskiem wyścigowym w stylu Ducati. Limitowana edycja Lenovo Ducati 5 będzie dostępna w kwietniu – cena 3850zł.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły