Limitowany komputer Ducati w sprzedaży od kwietnia.

- MotoRmania

3850zł – tyle będzie kosztował laptop sygnowany logiem Ducati.

Ducati laptopDucati jeżeli by mogło to sprzedawałoby nawet lodówki ze swoim logiem.  Na razie ograniczyli się do okularów przeciwsłonecznych, ciuchów i elektrycznie wspomaganych rowerów górskich za  20 tys. zł.  Ale od kwietnia będziesz mógł podkręcić swój  Internet do prędkości MotoGP (tak naprawdę tylko do wysokości, na jaką pozwoli twój dostawca ) za pomocą Lenovo Ducati 5.
Zdaniem Lenovo konstrukcja produktu „ma wyglądać i zachowywać się jak motocykl” – nie wiemy o co im tutaj chodzi, ale jeździć na pewno na tym nie da -chyba, że z zaśnieżonej górki.  Posiada procesor Intel Core i5 10. generacji, łączność Wi-Fi 6, 8 GB pamięci i dysk SSD o pojemności 1 TB. Dołączony jest czytnik linii papilarnych, oraz Windows Hello. Lenovo twierdzi również, że Ducati 5 będzie pracować na baterii do 12 godzin i ma opcję szybkiego ładowania. W marketingowym opisie Lenovo ( które jest jednym ze sponsorów Ducati) czytamy,  że ten komputer naśladuje stylem sportowe motocykle Ducati, takie jak Panigale – podkreślają to eleganckie linie i metaliczne wykończenie.  Tradycyjne okrągłe otwory wentylacyjne Lenovo zostały zastąpione otworami wentylacyjnymi w kształcie plastra miodu, a komputer wykończono czerwonym paskiem wyścigowym w stylu Ducati. Limitowana edycja Lenovo Ducati 5 będzie dostępna w kwietniu – cena 3850zł.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl