LAMPART polujący NA MOTOCYKLISTÓW
MotoRmania
19 listopada 2019

Wybieracie się na motocyklową wycieczkę do Indii? Kask i ubranie motocyklowe może się przydać w zupełnie nowych okolicznościach.

Nie tak dawno internet obiegło nagranie ataku tygrysa na przejeżdżających motocyklistów. Okazało się, że już wcześniej na youtube.com można było zobaczyć dosyć przerażający atak lamparta, który wydarzył się również w Indiach, w stanie Uttarakhand ( na północny wschód od Delhi). Przerażające dlatego, że ewidentnie zwierze czai się polując na motocyklistów. Na nagraniu widać ( od 20 sekundy nagrania), jak zwierze czai się przy drodze w oczekiwaniu na pojazd. Kilka sekund później rzuca się do ataku. Ciekawostką jest, że osoby nagrywające zdarzenie, które ewidentnie wiedziały o obecności zwierzęcia, zamiast ostrzegać nadjeżdżających motocyklistów postanowiły czekać na ewentualną sensację.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły