LAMPART polujący NA MOTOCYKLISTÓW

- MotoRmania

Wybieracie się na motocyklową wycieczkę do Indii? Kask i ubranie motocyklowe może się przydać w zupełnie nowych okolicznościach.

Nie tak dawno internet obiegło nagranie ataku tygrysa na przejeżdżających motocyklistów. Okazało się, że już wcześniej na youtube.com można było zobaczyć dosyć przerażający atak lamparta, który wydarzył się również w Indiach, w stanie Uttarakhand ( na północny wschód od Delhi). Przerażające dlatego, że ewidentnie zwierze czai się polując na motocyklistów. Na nagraniu widać ( od 20 sekundy nagrania), jak zwierze czai się przy drodze w oczekiwaniu na pojazd. Kilka sekund później rzuca się do ataku. Ciekawostką jest, że osoby nagrywające zdarzenie, które ewidentnie wiedziały o obecności zwierzęcia, zamiast ostrzegać nadjeżdżających motocyklistów postanowiły czekać na ewentualną sensację.

https://www.youtube.com/watch?v=3WS-LD6Gyzg

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl