KTM zamyka swoją fabrykę w Austrii.

- MotoRmania

Na razie dwa tygodnie przestoju.. a potem zobaczymy.

Kiedy akcje na światowych giełdach odnotowują rekordowe spadki  w reakcji na COVID-19, a kraje EU zamykają granice, mocne uderzenie przyjmie również branża motocyklowa.

W związku z zaistniałą sytuacją firma Pierer Mobility  (który jest również właścicielem Husqvarny i GasGas’a) zarządziła dwutygodniową przerwę w pracy austriackiej fabryki.

Na razie wymuszona przerwa zostanie wprowadzona zamiast tradycyjnego letniego przestoju, a Pierer Mobiliy ma nadzieję uniknąć strat – wszystko zależy od tego jak dalej rozwinie się sytuacja.  KTM zapewnia jednocześnie, że wszystkie dostawy będą honorowane dla tych, którzy złożyli zamówienia.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl