Mega prezent od MotoGP dla kibiców

- Mick

Z powodu koronawirusa i zagrożenia epidemiologicznego nie tylko odwołano wyścig MotoGP o Grand Prix Kataru oraz przesunięto GP Ameryk i Argentyny. Konsekwencje pandemii są znacznie poważniejsze, nie tylko dla sportu. Miliony Europejczyków utknęły w domach. 

Organizatorzy MotoGP postanowili wyjść nam wszystkim naprzeciw i przygotowali nie lada prezent. Od teraz dziesięć najlepszych wyścigów w historii królewskiej klasy możecie oglądać za darmo na oficjalnej stronie MotoGP.com. Wśród nich same perełki. W akcji zobaczycie nie tylko zawodników na czterosuwowych maszynach MotoGP, ale także legendarnych, dwusuwowych pięćsetkach.

Kontrowersyjne GP Hiszpanii w Jerez z 1996 roku czy pierwsze zwycięstwo Rossiego z 2000 to dopiero rozgrzewka. Są też kosmiczne pojedynki „Doktora” z Lorenzo w Barcelonie 2009 i Stonerem na Laguna Seca 2008. Jest też Katalonia 2007, genialny wyścig w Estoril 2006, Assen, druga Laguna Seca i aż dwa wyścigi na Phillip Island.

No dobra, może nie jest to aż taka gratka jak konta premium, które mieszkańcy Włoch dostali od pewnego portalu dla dorosłych, ale nie mamy wątpliwości, że dziesięć godzin z MotoGP bije na głowę dziesięć godzin spędzonych w każdym innym serwisie VOD. A do tego jeszcze za darmo.

Wyścigi obejrzycie klikając TUTAJ.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl