Zimowy serwis motocykla w MCS Honda – blokada Abus i transport motocykla gratis!
MotoRmania
9 listopada 2012

Motozima = serwis + bezpieczeństwo, czyli akcja serwisu MCS Honda i Abus Polska.

Artykuł sponsorowany

Jak wiadomo wszem i wobec, zima to najlepszy czas na serwisowanie swoich dwóch kół. Aura nie sprzyja aktywnej jeździe, więc cały wolny czas można poświęcić na niezbędne naprawy, konserwacje, czy nowe modyfikacje. Teraz, dzięki serwisowi MCS Honda w Warszawie nie musicie martwić się nawet o to! Ekipa przyjedzie do Ciebie po motocykl, zabierze go na profesjonalny serwis w atrakcyjnej cenie, a jeżeli będziesz jedną z pierwszych 30 osób, to Abus dodatkowo dorzuci dla Ciebie blokadę na koło, model Buffo 300! Po wykonaniu usługi, motocykl zostanie zwrócony z powrotem pod Twoje drzwi i resztę zimy spędzi z bezpieczną blokadą.

Szczegóły znajdziecie na stronie MCS Online oraz na oficjalnym plakacie akcji:

– W promocji może wziąć udział każdy, kto w okresie od 01 listopada 2012 do 28 lutego 2013 zleci usługę serwisową motocykla, w Motocyklowym Centrum Serwisowym, Aleja Prymasa Tysiąclecia 76h.

– Pierwszych 30 klientów, których wartość brutto usługi serwisowej przekroczy 350 zł brutto otrzyma w prezencie blokadę ABUS BUFFO 300.

– Jeśli wartość usługi serwisowej przekroczy 350 zł brutto, a zostanie wyczerpana pula blokad ABUS BUFFO 300, klient w czasie trwania promocji otrzymuje 12% upustu przy zakupie dowolnej blokady ABUS.

– W czasie trwania promocji motocykle przywożone do serwisu i odwożone do klienta są bezpłatnie (w obrębie m.st. Warszawa).

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły