Zdjęcia 15 motocykli w Mad Max: Fury Road – rozpoznasz je?

- Piotr Jędrzejak

Już jutro do kin wchodzi najnowsze dzieło Georga Millera i jeżeli uważacie się za fanów motoryzacji, ten film to pozycja obowiązkowa. No i jest też sporo motocykli!

Nawet nie będziemy próbowali zapowiadać Wam tego filmu – o ile nie żyjecie w jaskini na pustkowiu, na pewno już słyszeliście o Mad Max: Fury Road i wiecie, że tym razem prześladowany demonami przeszłości Max dołącza do ekipy buntowników, którzy odbierają coś szczególnego, a później są ścigani przez rozwścieczonego dyktatora Immortana Joe’ego. Według nas ważniejsze jest w tym filmie coś innego. W dobie efektów komputerowych, Droga Gniewu wyróżnia się faktem, że każdy pojazd jest prawdziwy, sprawny, rzeczywiście został zbudowany z części znalezionych na szrocie (oczywiście z pomocą dużego stosu gotówki) i jeździ dokładnie tak, jak widać to na ekranie kina. To samo tyczy się motocykli, których oczywiście w Mad Maxie nie brakuje! Zdecydowana większość ewolucji, wybuchów, czy wypadków to też prawdziwe akcje, a nie „zielony ekran”.

Obejrzyjcie więc zapowiedź, a poniżej wrzucamy dla Was ponumerowane zdjęcia motocykli. Jesteście w stanie je rozpoznać? Na Wasze strzały czekamy w komentarzach!

#1

#1


 
#2

#2


 
#3

#3


 
#4

#4


 
#5

#5


 
#6

#6


 
#7

#7


 
#8

#8


 
#9

#9


 
#10

#10


 
#11

#11


 
#12

#12


 
#13

#13


 
#14

#14


 
#15

#15

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl