Zdjęcia 15 motocykli w Mad Max: Fury Road – rozpoznasz je?
Piotr Jędrzejak
21 maja 2015

Już jutro do kin wchodzi najnowsze dzieło Georga Millera i jeżeli uważacie się za fanów motoryzacji, ten film to pozycja obowiązkowa. No i jest też sporo motocykli!

Nawet nie będziemy próbowali zapowiadać Wam tego filmu – o ile nie żyjecie w jaskini na pustkowiu, na pewno już słyszeliście o Mad Max: Fury Road i wiecie, że tym razem prześladowany demonami przeszłości Max dołącza do ekipy buntowników, którzy odbierają coś szczególnego, a później są ścigani przez rozwścieczonego dyktatora Immortana Joe’ego. Według nas ważniejsze jest w tym filmie coś innego. W dobie efektów komputerowych, Droga Gniewu wyróżnia się faktem, że każdy pojazd jest prawdziwy, sprawny, rzeczywiście został zbudowany z części znalezionych na szrocie (oczywiście z pomocą dużego stosu gotówki) i jeździ dokładnie tak, jak widać to na ekranie kina. To samo tyczy się motocykli, których oczywiście w Mad Maxie nie brakuje! Zdecydowana większość ewolucji, wybuchów, czy wypadków to też prawdziwe akcje, a nie „zielony ekran”.

Obejrzyjcie więc zapowiedź, a poniżej wrzucamy dla Was ponumerowane zdjęcia motocykli. Jesteście w stanie je rozpoznać? Na Wasze strzały czekamy w komentarzach!

#1

 
#2

 
#3

 
#4

 
#5

 
#6

 
#7

 
#8

 
#9

 
#10

 
#11

 
#12

 
#13

 
#14

 
#15

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły