X-tremalia Black: ekstremalne juwenalia w Krakowie
MotoRmania
23 kwietnia 2012

Już w maju studenci całej Polski tradycyjnie będą przeżywać swoje święto – Juwenalia!

Informacja prasowa

W ramach tegorocznych obchodów Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie przygotowuje nowe wydarzenie, jakim będą X-tremalia Black. Jest to festiwal sportów ekstremalnych, który dopełnią eventy związane z kulturą hip-hopową. W dniach od 14 do 16 maja br., adrenalina na Kampusie UEK osiągnie niespotykany dotychczas poziom!

W programie przewidujemy różnorakie atrakcje dla mniej lub bardziej odważnych, i to nie tylko studiujących. Przez trzy dni mocnych wrażeń będą dostarczać skoki na bungee z wysokości 60 metrów. Przestrzeń pomiędzy Pawilonem S oraz F opanują samochody wyścigowe z rozgrzanymi silnikami z Automobilklubu, z kolei dla miłośników dwukołowych pojazdów przewidujemy popisy stuntów motocyklowych w wykonaniu Ostrej Jazdy. Wiele emocji powinny dostarczyć rozgrywki paintballa laserowego, które odbędą się w nietypowej scenerii podziemi Pawilonu F. Natomiast grupa R-Style pokaże nowe oblicze freestyle footballu oraz street soccera. W samym sercu naszego Kampusu odbędzie się pokaz jednej z najbardziej widowiskowych konkurencji kolarskich, jaką jest trial. Zaprezentują się nam Paweł i Piotr Reczek, którzy są wicemistrzami świata, mistrzami Europy oraz wielokrotnymi mistrzami Polski w tej dziedzinie. DJ-e oraz ekipy hip-hopowe będą walczyły między sobą na muzycznym „ringu” o przychylność i uznanie publiczności w krakowskim klubie Russian Enso.

Na każdego odważnego czeka okazja do wypróbowania swoich sił w przygotowanych atrakcjach. Gwarantujemy, że nikt nie będzie się nudził. Nie przegap takiej okazji, przyjdź na UEK – sprawdź się! Przyprowadź ze sobą znajomych i razem przeżyjcie chwile pełne wrażeń! Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zaprasza!

Więcej informacji na stronach: facebook.com/XtremaliaUEK ; juwenaliauek.pl/xtremalia/x-tremalia ; facebook.com/JuwenaliaUEK

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły