Wiosna w lutym – Suzuki zaprasza na przygotowanie do sezonu
MotoRmania
27 stycznia 2014

„Wiosna w lutym” to przygotowanie pojazdu do sezonu, brak kolejek i atrakcyjne rabaty!

Informacja prasowa

Autoryzowane serwisy motocyklowe Suzuki zapraszają na przygotowanie pojazdu do nowego sezonu już w lutym. Korzystając z oferty „Wiosna w lutym”, możesz uniknąć kolejek w serwisach i długiego czasu oczekiwania na naprawę, a także otrzymać atrakcyjne rabaty.

Planując przygotowanie motocykla i quada do nowego sezonu, warto odwiedzić ASO Suzuki już w lutym. Tylko w tym miesiącu obowiązują atrakcyjne rabaty w wysokości 30% na oryginalne części zamienne oraz 15% rabatu na oryginalne akcesoria Suzuki.

Jeżeli nie masz możliwości przekazać pojazdu do serwisu w lutym, nic nie jest stracone. Wystarczy, że w lutym umówisz swoje Suzuki do serwisu, a do połowy marca będziesz mógł skorzystać z oferty.

Dodatkowo, możesz liczyć na bezpłatny transport pojazdu do serwisu i z powrotem (w obszarze działania danego dealera), a gdy zlecisz wykonanie usługi w serwisie na kwotę min 300 PLN netto od partnera akcji – firmy Shell Polska – otrzymasz także upominek w postaci oryginalnej teczki.

Serwis motocykla i quada jeszcze nigdy nie był tak łatwy!

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły