Wiosna w lutym – Suzuki zaprasza na przygotowanie do sezonu

- MotoRmania

„Wiosna w lutym” to przygotowanie pojazdu do sezonu, brak kolejek i atrakcyjne rabaty!

Informacja prasowa

Autoryzowane serwisy motocyklowe Suzuki zapraszają na przygotowanie pojazdu do nowego sezonu już w lutym. Korzystając z oferty „Wiosna w lutym”, możesz uniknąć kolejek w serwisach i długiego czasu oczekiwania na naprawę, a także otrzymać atrakcyjne rabaty.

Planując przygotowanie motocykla i quada do nowego sezonu, warto odwiedzić ASO Suzuki już w lutym. Tylko w tym miesiącu obowiązują atrakcyjne rabaty w wysokości 30% na oryginalne części zamienne oraz 15% rabatu na oryginalne akcesoria Suzuki.

Jeżeli nie masz możliwości przekazać pojazdu do serwisu w lutym, nic nie jest stracone. Wystarczy, że w lutym umówisz swoje Suzuki do serwisu, a do połowy marca będziesz mógł skorzystać z oferty.

Dodatkowo, możesz liczyć na bezpłatny transport pojazdu do serwisu i z powrotem (w obszarze działania danego dealera), a gdy zlecisz wykonanie usługi w serwisie na kwotę min 300 PLN netto od partnera akcji – firmy Shell Polska – otrzymasz także upominek w postaci oryginalnej teczki.

Serwis motocykla i quada jeszcze nigdy nie był tak łatwy!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl