Wiosenna promocja odzieży Modeka z membranami Sympatex!
MotoRmania
8 maja 2014

Czasem słońce, czasem deszcz… Jak radzić sobie z kapryśną pogodą podczas podróży motocyklowych? Skorzystaj z wiosennej promocji Modeki i skompletuj swój zestaw ze sprawdzoną membraną Sympatex® .

Informacja prasowa

Membrany klimatyczne są jednym z ważniejszych elementów odzieży motocyklowej wpływających na komfort termiczny w czasie jazdy. Dbają o to, by twoje motocyklowe ubranie było wodoszczelne, chroniło przed wiatrem, a jednocześnie oddychało, czyli transportowało parę wodną na zewnątrz.

Sympatex®, stosowany w najwyższych modelach odzieży Modeka, to bardzo cienka (0,01 mm), lekka (ok. 30g na kurtkę) oraz bardzo trwała membrana o optymalnej oddychalności. W warunkach laboratoryjnych wytrzymuje nacisk słupa wody o wysokości do 45 000 mm, co w praktyce gwarantuje komfortową jazdę przez dłuższy czas nawet w ulewnym deszczu. Więcej informacji technicznych o budowie i działaniu membrany Sympatex® znajdziecie na specjalnej stronie tej technologii.

Membrana Sympatex® jest stosowana nie tylko w odzieży motocyklowej, ale również w górskiej, narciarskiej czy outdoorowej, oferując użytkownikom możliwość realizacji pasji niezależnie od warunków pogodowych. Również w Modece od wielu lat korzystamy z zalet tej membrany. Stosujemy ją w najbardziej zaawansowanych technologicznie modelach, wykonanych z wytrzymałych materiałów i wyposażonych w inne wypróbowane rozwiązania poprawiające komfort i bezpieczeństwo motocyklisty, takie jak: konstrukcja trójwarstwowa, wydajny system wentylacji, trwałe odblaski, dodatkowe wzmocnienia, a przede wszystkim pełen komplet certyfikowanych protektorów Sas-Tec.

Teraz odzież Modeki zaopatrzoną w membranę Sympatex® oferujemy w wiosennej promocji. Jeżeli kupisz jednocześnie kurtkę i spodnie z membraną Sympatex®, otrzymasz 15% rabatu na całość. Poniżej lista modeli, spośród których możesz skompletować swój zestaw:

– Longway – doskonale wyposażona turystyczna kurtka wykonana z wodoodpornego laminatu Cordury i membrany Sympatex® (jedyny model z laminatem w bieżącej kolekcji).
– Cool Black – najbardziej zaawansowany technologicznie komplet turystyczny w kolekcji Modeki finalista ogólnopolskiego konkursu Dobry Wzór 2012.
– AFT-Touring – wyjątkowo lekki i wygodny zestaw wykonany w całości z tkaniny Cordura i z przewiewnej dzianiny Cordura Air Flow Technology, finalista ogólnopolskiego konkursu Dobry Wzór 2013.
– AFT Lady – damska wersja kompletu AFT-Touring.
– AFT-Sport – miejska krótka kurtka z panelami wentylacyjnymi z Cordury AFT.
– Ventura GT – uniwersalny komplet turystyczny z wydajną wentylacją Air Draft.
– Tourrider – skórzany dwuczęściowy kombinezon z technologią TFL Cool System zapobiegającą nadmiernemu nagrzewaniu się skóry.

Promocja obowiązuje w salonach firmowych Modeka Polska oraz we wszystkich autoryzowanych punktach sprzedaży Modeki od 15 kwietnia do 15 czerwca 2014 roku. Zapraszamy!

Adresy sklepów: modeka.pl/dealerzy
Więcej informacji: modeka.pl/sympatex

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły