Wielka wyprzedaż w Dobrych Sklepach Motocyklowych!

- MotoRmania

Dobre Sklepy Motocyklowe jak co roku świętują Urodzaj Rabatów! Tylko teraz kaski, kombinezony, sakwy i inne akcesoria motocyklowe HJC, Fox, Held, Airoh, Rebelhorn, Arai, Ozone i innych zacnych marek możecie dostać nawet z 40% zniżką!

news sponsorowany

Nowy kask, kombinezon, komplet toreb czy buty zawsze się przydadzą. Tym bardziej, że po pierwsze teraz możesz je mieć sporo taniej, a po drugie z testowaniem nie będziesz musiał czekać do wiosny. Słoneczna jesień aż prosi o dłuższą wyprawę! Także zaraz po pracy podjedź do swojego Dobrego Sklepu Motocyklowego i wybierz coś spośród kilku tysięcy produktów tańszych nawet o kilkaset złotych! Ale uwaga – niektóre sprzęty mamy w kilku lub wręcz jednym egzemplarzu, więc jeśli coś Ci wpadnie w oko, to nie czekaj, bo możesz nie zdążyć. Możesz też zajrzeć na dobresklepymotocyklowe.pl, gdzie prezentujemy większość promocyjnych produktów (podane ceny nie uwzględniają rabatu).

Listę Dobrych Sklepów Motocyklowych biorących udział w promocji znajdziesz TUTAJ.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl