Wielka wyprzedaż w Dobrych Sklepach Motocyklowych!
MotoRmania
18 września 2015

Dobre Sklepy Motocyklowe jak co roku świętują Urodzaj Rabatów! Tylko teraz kaski, kombinezony, sakwy i inne akcesoria motocyklowe HJC, Fox, Held, Airoh, Rebelhorn, Arai, Ozone i innych zacnych marek możecie dostać nawet z 40% zniżką!

news sponsorowany

Nowy kask, kombinezon, komplet toreb czy buty zawsze się przydadzą. Tym bardziej, że po pierwsze teraz możesz je mieć sporo taniej, a po drugie z testowaniem nie będziesz musiał czekać do wiosny. Słoneczna jesień aż prosi o dłuższą wyprawę! Także zaraz po pracy podjedź do swojego Dobrego Sklepu Motocyklowego i wybierz coś spośród kilku tysięcy produktów tańszych nawet o kilkaset złotych! Ale uwaga – niektóre sprzęty mamy w kilku lub wręcz jednym egzemplarzu, więc jeśli coś Ci wpadnie w oko, to nie czekaj, bo możesz nie zdążyć. Możesz też zajrzeć na dobresklepymotocyklowe.pl, gdzie prezentujemy większość promocyjnych produktów (podane ceny nie uwzględniają rabatu).

Listę Dobrych Sklepów Motocyklowych biorących udział w promocji znajdziesz TUTAJ.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły