Warsaw Motorcycle Show 2018: galeria zdjęć z wystawy motocyklowej w Warszawie
MotoRmania
2 marca 2018

Warsaw Motorcycle Show 2018 jest wydarzeniem motocyklowym otwierającym rok motocyklowy w Polsce. Zawsze odbywa się na przełomie lutego i marca, jednak w tym roku, po raz pierwszy od wielu lat, za organizację wzięła się nowa firma – Ptak Warsaw Expo.

Wystawa odbywa się tuż pod Warszawą, w Nadarzynie. Organizator przygotował dwie hale o łącznej powierzchni 30 000 metrów kwadratowych, gdzie odwiedzający mogą zobaczyć 23 polskie premiery motocyklowe. Jest darmowy parking, są goście specjalni, a także atrakcje dodatkowe na zewnątrz (stunt, motocross). Przede wszystkim jest jednak wielu producentów motocyklowych, a także akcesoria, strefa custom, a w sobotę i niedzielę jednocześnie w tej samej hali odbywa się Warsaw Tattoo Days. Szczegóły znajdziecie na stronie organizatora, a teraz obejrzyjcie skromną galerię zdjęć z piątku na Warsaw Motorcycle Show.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły