Tyrawa: polskie Mulholland Highway
Piotr Jędrzejak
11 maja 2016

Obejrzyjcie kompilację „zwykłych” przejazdów po prawdopodobnie najpopularniejszym zakręcie w woj. podkarpackim.

Pewnie każdemu z Was obiła się kiedyś o uszy miejscówka Mulholland Highway w Południowej Kalifornii. To ulubiona miejscówka tamtejszych motocyklistów – są świetne widoki, niezły asfalt oraz świetny, kręty odcinek drogi wzdłuż kanionu. Zresztą sami zobaczcie.

Na pewno słyszeliście też o pewnej drodze w Polsce, w woj. podkarpackim, w okolicach Sanoka. Chodzi o sekcję zakrętów zwanych Tyrawa, czy też Wujskie (od miejscowości, które znajdują się obok). Na tych kilku agrafkach rozgrywane były nawet rajdowe odcinki specjalne, a na co dzień jest to ulubiona miejscówka lokalnych motocyklistów. Grzesiek podesłał nam kompilację przejazdów, stworzoną na wzór tego, co wielokrotnie widzieliśmy na Mulholland. Niby to tylko zwykłe przejazdy, a jednak ogląda się miło…

[Aktualizacja]

Na naszej skrzynce znaleźliśmy kolejny film z Tyrawy. Tym razem podesłał go Vincent, pisząc: „Znam Grzegorza osobiście i myślę, że się nie obrazi za podpięcie pod artykuł mojego materiału. 🙂 Film z tych samych winkli, sprzed 4 lat, ale wciąż na czasie!”

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły