Twój telefon może zabić – świetny spot promujący bezpieczeństwo od Fundacji Jednym Śladem
Piotr Jędrzejak
29 października 2013

Pokażcie ten film wszystkim znajomym kierowcom i pamiętajcie, aby nie rozmawiać przez telefon za kółkiem!

Fundacja Jednym Śladem udostępniła swój najnowszy spot. Tym razem celem jest promowanie bezpieczeństwa związanego z zaprzestaniem używania telefonu komórkowego przez kierowców samochodów. Przy okazji przypominamy, że jeżeli kierowcy rzeczywiście muszą rozmawiać w czasie jazdy, polskie prawo dopuszcza użycie zestawów, które nie wymagają trzymania słuchawki lub mikrofonu w ręku. A wy motocykliści, pamiętajcie: dajcie się zauważyć pozostałym kierowcom.

Jak pisze Fundacja Jednym Śladem:
Dziś bez telefonu nie potrafimy wyjść z domu, nie wyobrażamy sobie pracy i po prostu życia bez niego. Niewątpliwie jest doskonałym narzędziem dzisiejszych czasów – ale ten właśnie ukochany gadżet, często bywa sprawcą nieszczęść niejednego z nas. Używany w czasie prowadzenia pojazdu, niejednokrotnie doprowadza do najgorszego – śmierci kogoś bliskiego nam.

Spot dedykujemy każdemu, kto będąc za kierownicą pojazdu, korzysta z telefonu.

Pamiętaj – Twój telefon może zabić – używaj go z głową, nie z rękoma!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły