Turystyczno offroadowe buty Falco Avantour w Sklepie MotoRmania!
MotoRmania
4 lutego 2016

Miłośnicy zaawansowanej turystyki motocyklowej w wersji hard, tzn. planujący dalekie podróże i na dodatek lubiący zjechać z asfaltu na dłużej, mają teraz większy wybór.

informacja prasowa

Na polskim rynku pojawił się konkurent dla kultowych butów motocyklowych Sidi Adventure. Falco Avantour to nowoczesne obuwie motocyklowe wykonane z najlepszych materiałów, tj.: ze 100% naturalnej, grubej oraz impregnowanej skóry, posiadają szereg ochraniaczy w newralgicznych miejscach, a kostki są dodatkowo wzmocnione od wewnątrz wkładkami D3O. Ruchomy przegub Eso-Motion 2  ułatwia zginanie stawu skokowego, niezależnie, czy jedziesz motocyklem, czy stąpasz po ziemi. Buty Falco Avantour są wyposażone w membranę wodoodporną i oddychającą High-Tex, zapinane na klamry jak rasowe offroadówki i wyposażone w świetnej jakości podeszwę enduro firmy Vibram.

Tak wyposażony możesz śmiało podjąć kolejne wyzwanie: podróż w Himalaje, jazdę po bezdrożach Afryki lub po prostu zwiedzić piękne, rodzime góry oraz wsie – to wszystko zależy od Ciebie! Nowy sezon już za pasem, więc warto dokonać przemyślanych zakupów. Buty motocyklowe Falco Avantour dadzą Ci 100% satysfakcji i pozwolą czerpać więcej radości z jazdy motocyklem! Cena detaliczna to 1149 PLN.

Te oraz inne modele butów motocyklowych Falco znajdziesz w naszym sklepie internetowym:
www.Sklep.MotoRmania.com.pl, tel. 22/ 877-24-86.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły