Turystyczno offroadowe buty Falco Avantour w Sklepie MotoRmania!

- MotoRmania

Miłośnicy zaawansowanej turystyki motocyklowej w wersji hard, tzn. planujący dalekie podróże i na dodatek lubiący zjechać z asfaltu na dłużej, mają teraz większy wybór.

informacja prasowa

Na polskim rynku pojawił się konkurent dla kultowych butów motocyklowych Sidi Adventure. Falco Avantour to nowoczesne obuwie motocyklowe wykonane z najlepszych materiałów, tj.: ze 100% naturalnej, grubej oraz impregnowanej skóry, posiadają szereg ochraniaczy w newralgicznych miejscach, a kostki są dodatkowo wzmocnione od wewnątrz wkładkami D3O. Ruchomy przegub Eso-Motion 2  ułatwia zginanie stawu skokowego, niezależnie, czy jedziesz motocyklem, czy stąpasz po ziemi. Buty Falco Avantour są wyposażone w membranę wodoodporną i oddychającą High-Tex, zapinane na klamry jak rasowe offroadówki i wyposażone w świetnej jakości podeszwę enduro firmy Vibram.

Motormania_Avantour_black

Tak wyposażony możesz śmiało podjąć kolejne wyzwanie: podróż w Himalaje, jazdę po bezdrożach Afryki lub po prostu zwiedzić piękne, rodzime góry oraz wsie – to wszystko zależy od Ciebie! Nowy sezon już za pasem, więc warto dokonać przemyślanych zakupów. Buty motocyklowe Falco Avantour dadzą Ci 100% satysfakcji i pozwolą czerpać więcej radości z jazdy motocyklem! Cena detaliczna to 1149 PLN.

Te oraz inne modele butów motocyklowych Falco znajdziesz w naszym sklepie internetowym:
www.Sklep.MotoRmania.com.pl, tel. 22/ 877-24-86.

Motormania_Avantour_brown

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl