Trzeci oficjalny klub DUCATI w Polsce!

- MotoRmania

Po pięciu latach starań Klub Śląskich Ducatistów DESMOsilesia uzyskał prestiżowy oficjalny status Desmo Owners Club.

Bolońscy włodarze docenili trud jaki włożono w stworzenie klubu i wreszcie na światowej mapie oficjalnych klubów miłośników włoskich maszyn, w samym sercu Śląska, wesoło zabłysła czerwona kropka symbolizująca nowy klub. Obecnie w naszym kraju działają zatem trzy oficjalne kluby DUCATI: Desmo Maniax DOC Poland, krakowski Desmoobsession i śląska DESMOsilesia.
Oficjalny status DOC nadaje członkom klubu szereg przywilejów i korzyści. Włoska fabryka dostarcza klubowiczom pakiety powitalne obejmujące kartę klubową, naszywkę, przypinkę, koszulkę i pokrowiec na kask. Członkowie oficjalnego DOC mogą na specjalnych warunkach uczestniczyć w imprezach organizowanych przez producenta i bezpłatnie zwiedzać muzeum i fabrykę DUCATI. Klub otrzymuje dostęp do specjalnej platformy internetowej umożliwiającej promocję imprez klubowych i ułatwiającej kontakt z fabryką oraz innymi klubami na całym świecie.
Nadanie oficjalnego statusu zbiega się z 5 rocznicą założenia klubu. Z okazji jubileuszu, w ostatni weekend wakacji, klub organizuje rajd motocyklowy w dość intrygującej formule. Szczegóły na desmoGT.com

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl