Trampki motocyklowe Falco w Sklepie MotoRmania
MotoRmania
2 czerwca 2016

Szukasz stylowych, lekkich butów do jazdy po mieście?

informacja prasowa

Falco Shiro to stylowe trampki motocyklowe przeznaczone do jazdy miejskiej, szczególnie pasują na lekkie motocykle oraz w stylu retro. Są wykonane z naturalnej, wysokogatunkowej skóry, posiadają membranę oddychającą i wodoodporną „High-Tex”, jak również wzmocnienia d3o w kostkach. Są sznurowane, ale dla wygody posiadają rozpinany zamek od wewnętrznej strony oraz szlufkę do wciągania. Jeśli zależy Ci na stylu, świetnej jakości oraz bezpieczeństwie, to wybierz buty motocyklowe Falco.

Cena tego modelu wynosi 599 PLN. Zobacz Falco Shiro w Sklepie MotoRmania (klik).

Firma Gianni Falco od ponad 20 lat specjalizuje się produkcji butów motocyklowych we własnym zakładzie na terenie Włoszech, przez co gwarantuje najwyższą jakość wykonania, bezpieczeństwo oraz modny design.

Ten oraz inne modele butów motocyklowych znajdziecie w naszym sklepie internetowym www.Sklep.MotoRmania.com.pl, tel. 22/ 877-24-86.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły