Thor Sector: nakolanniki w super cenie w Sklepie MotoRmania!
MotoRmania
28 kwietnia 2016

W ofercie Sklepu MotoRmania.com.pl posiadamy bardzo dobre, markowe nakolanniki do motocyklowego offroadu: Thor Sector w wersji dla dorosłych za 89 PLN oraz dla młodzieży i kobiet za 79 PLN.

informacja prasowa

Ten typ nakolanników dobrze chroni kolana oraz piszczele, posiada plastikowe, profilowane pancerze, od spodu wyłożone tekstylną wyściółką, połączoną z gąbkowa warstwą ochronną. Są mocowane na 2 paskach wokół łydki, dlatego najlepiej zakładać je pod spodnie, które je będą dociskać do kolana oraz z wysokimi butami cross-enduro, podtrzymującymi je przed opadaniem zbyt nisko. Tego typu nakolanniki są produkowane od przeszło 20 lat i z uwagi na swoją prostotę, dobrą ochroną i niską cenę, są w dalszym ciągu dostępne na rynku i cieszą się dużym zainteresowaniem. Thor Sector to naprawdę dobra ochrona za bardzo małe pieniądze!

Thor Sector w Sklepie MotoRmania (klik).

Dostępne na www.Sklep.MotoRmania.com.pl, tel. 22/877-24-86

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły