Szukając innych kadrów: wyjątkowa wystawa zdjęć sportowych!
MotoRmania
26 czerwca 2014

Agencja Sportainment oraz Zatoka Sztuki zapraszają na Sportainment Art: „Szukając innych kadrów”. Podczas wystawy goście będą mogli w jednym miejscu podziwiać zarówno sporty ekstremalne jak i klasyczne, widziane okiem artystów związanych z Agencją Sportainment – Lukasa Nazdraczewa (fotografia) oraz Jakuba Bereźnickiego (plakat sportowy). Oficjalne otwarcie wystawy 26 czerwca o godzinie 20.00.

Informacja prasowa

Wystawa Sportainment Artma na celu promocję nowoczesnego podejście do sportu w kontekście identyfikacji wizualnej, począwszy od nowoczesnych dyscyplin, jakimi są Freestyle Motocross i Kite Surfing, po klasyczne sporty takie jak Koszykówka, czy Piłka Nożna.

Na wystawie znajdzie się blisko 60 prac, wśród których nie zabraknie klimatycznych zdjęć Lukasa Nazdraczewa, specjalizującego się w fotografii sportów ekstremalnych, oraz wybranych plakatów sportowych Jakuba Bereźnickiego. Jakub jest grafikiem, który ma za sobą współpracę m.in.: z zawodnikami ligi NBA.

Sportowcy uwiecznieni na fotografiach i plakatach to między innymi: Marcin Gortat, Robert Lewandowski, Jarosław Hampel i Tadeusz Błażusiak.

Organizator: Agencja Sportainment specjalizuje się w organizacji i promocji wydarzeń związanych ze sportami grawitacyjnymi oraz motosportem.

Czas trwania wystawy:
od 26 czerwca 2014 do 11 lipca 2014

Miejsce wystawy:
MCKA Zatoka Sztuki
Al. F. Mamuszki 14
81-718 Sopot

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły