Szkolenie motocyklowe Speed – 8 września na torze w Toruniu
MotoRmania
16 sierpnia 2012

Szkolenie SPEED  – cały dzień jazdy na torze w Toruniu!

Informacja prasowa

8 września 2012 r. o godzinie 10:00 rozpocznie się szkolenie dla motocyklistów SPEED w Toruniu, przeznaczone dla 12-osobowej grupy uczestników! Po wakacjach, będzie to cały dzień szybkiej jazdy na asfaltowym torze pod okiem profesjonalnych instruktorów techniki jazdy. Po szkoleniu udostępnione zostaną nagrania video z przejazdów uczestników oraz galeria zdjęć.

Cena szkolenia

Całkowity koszt szkolenia to 350 zł od osoby. W cenę wliczone są: zajęcia na torze od godziny 10:00 do 16:00, przerwa obiadowa oraz opieka ratownika medycznego przez cały czas szkolenia.

Co najważniejsze

Jesteśmy profesjonalnie działającym Ośrodkiem Doskonalenia Techniki Jazdy wpisanym na listę wojewody. Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzymuje pamiątkowy certyfikat oraz zaświadczenie o ukończeniu szkolenia zgodne z obowiązującymi przepisami w tym zakresie.

Zapisy na szkolenie

Zapisy przyjmujemy za pomocą systemu rezerwacji miejsc dostępnego na naszej stronie internetowej. Szkolenie dostępne jest dla wszystkich, ale liczba miejsc jest ograniczona. Założenie konta użytkownika zajmuje chwilę, a daje możliwość dostępu do panelu rezerwacji i pełnego wglądu w terminy oraz ilość wolnych miejsc na zaplanowanych szkoleniach. Terminy kolejny szkoleń również publikujemy na stronie.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły