Święto włoskiej motoryzacji – Forza Italia 2012
MotoRmania
12 września 2012

W ostatni weekend, 8-9. września w podwarszawskich Oborach odbyło się spotkanie miłośników włoskiej motoryzacji Forza Italia 2012.

Informacja prasowa

Świetna atmosfera i doskonała pogoda jaka towarzyszy uczestnikom tych spotkań to już niemal tradycja każdej edycji tego zlotu. Marka Ducati co roku stara się uczestniczyć czynnie w tej niesamowitej imprezie i tak też było w tym roku. Pod namiotem polskiego importera marki znalazły się obowiązkowe: Diavel Carbon i Multistrada 1200 S, ubrany w karbon Hypermotard, Superbike Evo 848 i długo oczekiwany naked bike – Streetfighter 848. Piękne motocykle budziły ogromne zainteresowanie pośród przybyłych zwiedzających i uczestników zlotu. W licznych konkursach, które przez cały czas trwania zlotu prowadzili organizatorzy, można było wygrać nagrody Ducati. W niedzielę Ducati przedstawiło bardzo ciekawą prezentacje, która została entuzjastycznie przyjęta przez uczestników.

Cały weekend minął pod znakiem włoskiej motoryzacji i kultury. Motocykle, niesamowite samochody historyczne i współczesne, włoska kawa, filmy, sztuka… Wszyscy mogli poczuć na własnej skórze, o co chodzi w tym niesamowitym klimacie jaki oferuje kraj – ojczyzna kamieni milowych w historii całej motoryzacji.

Z przyjemnością będziemy czekali na przyszłoroczną edycję i kolejne!

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły