Świeć przykładem nocą – II odblaskowa parada motocyklowa już w piątek!
MotoRmania
7 maja 2014

Gasimy Most Poniatowskiego!

Informacja prasowa

Tylko dwa dni pozostały do odblaskowej parady motocyklowej „Świeć przykładem nocą”. Przejazd wystartuje w piątek, 9. maja o godz. 21:30 przy Dworcu Kolejowym Warszawa Stadion. Na czas przejazdu zostanie wyłączone oświetlenie Mostu Poniatowskiego. Zapraszamy do udziału w drugiej odblaskowej paradzie motocyklowej!

Partnerem akcji jest Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie, organizator akcji „Załóż Odblask”. Akcja skierowana jest głównie do niechronionych użytkowników dróg do jakich zaliczamy motocyklistów, kierowców jednośladów. Ma za zadanie uzmysłowić jak istotne jest patrzeć, widzieć oraz pozwolić, by widzieli nas inni.

Fundacja Jednym Śladem – organizator akcji – chce zachęcić niechronionych użytkowników dróg do większej dbałości o własne bezpieczeństwo po zmroku. Warto pamiętać o odblaskach – dodatkowym elemencie, który może uratować życie. Liczby mówią same za siebie. Na drodze, osoba w ciemnym ubraniu jest widoczna w światłach reflektorów z odległości 20 metrów. Zakładając odblaski zwiększamy swoja widoczność ponad dziesięciokrotnie – stajemy się dostrzegalni z dystansu 250 – 300 metrów.

Obejrzyjcie video z poprzedniej akcji i zapraszamy już w piątek!

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły