Suzuki Shell Moto Szkoła 2012 – zapraszamy na szkolenia

- Barry

Jeżeli jesteś posiadaczem motocykla marki Suzuki i chciałbyś poprawić swoje umiejętności jazdy, to ostatni dzwonek, aby pomyśleć o tegorocznej edycji Suzuki Shell Moto Szkoły.

Ze względu na ogromną popularność imprezy w latach ubiegłych, tym razem przygotowano jeszcze więcej szkoleń w całej Polsce. Gdańsk, Szczecin, Warszawa, Toruń, Kraków, Łódź, Lublin i Wrocław to tylko niektóre z miast, gdzie pod okiem doświadczonych instruktorów można będzie szlifować swoje umiejętności. W tym roku przygotowano także szkolenia II etapu, dla bardziej zaawansowanych motocyklistów lub tych, którzy wzięli już udział w I etapie. Wszystkie zaplanowane terminy szkoleń oraz szczegółowe informacje znajdziecie na stronie Suzuki w zakładce „szkolenia”. Jeśli ktoś zamierza jechać, niech pomyśli o tym już teraz, zanim zabraknie wolnych miejsc! My również się wybieramy, aby przyjrzeć się imprezie z bliska. Gościliśmy już na jednej z poprzednich edycji i wiemy, że naprawdę warto! Tym razem odwiedzimy szkolenie w Moto-Parku Ułęż, które odbędzie się 30 czerwca b.r.

Koszt szkolenia wynosi 150 zł.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl