Specjalne pakiety akcesoriów do motocykli Hondy

- MotoRmania

Znakomita wiadomość dla wszystkich posiadaczy motocykli Honda z serii 500 i serii 700, którzy w czasie wakacji planują bliższe lub dalsze wyprawy swoimi jednośladami.

Informacja prasowa

Już teraz, w autoryzowanej sieci Hondy, dostępne są specjalne pakiety akcesoriów do modeli CB500X, CB500F, CBR500R, a także NC700X i NC700S. W ofercie są trzy różne zestawy dodatków, które pozwolą dostosować motocykl do indywidualnych potrzeb właściciela. Do wyboru m.in. kufer z wyższą szybą lub zestawy kufrów z podgrzewanymi manetkami. Wszystko, aby przyjemność z jazdy nie miała ograniczeń. Wystarczy odwiedzić najbliższego dealera Hondy i zapytać o szczegóły.

Więcej informacji na honda.pl oraz w salonach. Serdecznie zapraszamy.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl